·  Dávame do pozornosti

Vážené dámy a vážení páni,

s ľútosťou vám oznamujem, že púť do Lúrd naplánovaná od 7. júna 2014 sa neuskutoční.
Dôvodom je nedosiahnutá ani polovica účastníkov z plného počtu 50, ku dnešnému dňu. Je mi to fakt ľúto aj preto, lebo ma to stálo veľa času a námahy vybaviť všetko vopred.

Rozhodol som sa však neriskovať ďalej, pretože mnoho ľudí uprednostnilo pochopiteľne Rím a svätorečenie pápežov Jána Pavla II. a Jána XXIII.. Pravdepodobne som urobil chybu s načasovaním veľmi blízko tejto svetovej udalosti. Myslím si, že už asi ťažko dosiahneme do pár týždňov kvótu, ktorá by nám umožnila ísť na cesty.

Peniaze vám vyplatíme v týchto dňoch spätne. Komu by náhodou nedošli do 15. mája, nech mi zavolá a napíše email. Dúfam, však, že všetko prebehne v poriadku a včas.

Ponuka s augustiniánmi na september: Kto by mal záujem o púť do Cascie k sv. Rite (320 Euro) a Toskánska, môže mi to prípadne napísať. Bude v dňoch 30. august – 6. september 2014, je to aj s pobytom pri mori. Táto púť sa uskutoční, lebo už má nadpolovičnú účasť potvrdenú už teraz. Ak máte záujem, píšte pátrovi Angelovi, alemme@agostiniani.it

Ja sprevádzam jednu púť učiteľov do Pavie a Milána (po stopách sv. Augustína, sv. Ambróza a kresťanskej kultúry) v dňoch 7 (večer odchod) – 11 mája 2014 (suma 250 Euro), je to z Bratislavy. Ešte je tam zopár voľných miest. Kto by mal záujem, môže ma kontaktovať.

Ospravedlňujem sa ešte raz a verím, že napriek neúspechu tejto púte, nestratíme vašu dôveru.

P. Juraj Pigula, Rehoľa sv. Augustína
augustiniani@gmail.com
055-6333654

Pridať komentár

  • (Nebude zverejnený)