·  

Loading Map....

Dátum a čas

Miesta konania
Kláštor sv. Augustína

Milí priatelia, dovoľujeme si vás pozvať na ďalší kurz, ktorý pripravujeme na tento školský semester.

Keďže tento rok bol vyhlásený za Rok Božieho slova, aj my by sme radi ponúkli Bibliu ako hlavnú tému našich stretnutí. Názov kurzu teda je: Biblia v mojom živote. Pozvaní hostia sa budú zamýšľať spolu s nami nad tým, čo pre nich znamená Božie slovo a aký je jeho odkaz do ich a našich životných situácií a života viery.

Celkovo rátame s počtom 80 ľudí, kvôli kapacite našich priestorov. Vstup je voĺný. Poprosíme len o dobroboľný príspevok na to, aby sme mohli pripraviť jednoduchú večeru (chlebík, pomazánka, čaj pre celú skupinu ľudí).

Kurz začneme na Popolcovú stredu 26.2. a ukončíme ho týždeň po Veľkej Noci 15.4. (počas Veľkého týždňa si dáme pauzu). Stretávať sa budeme raz do týždňa, v stredu. Začíname jednoduchou večerou o 18:45 (pozývame vás ale už na sv.omšu o 18:00), nasleduje modlitba, samotná prednáška a zdieľanie v skupinkách. Večer ukončíme do 21:00 záverečnou modlitbou.

Ak máte teda záujem stráviť s nami pár týždňov a uvažovať nad Božím slovom, môžete sa prihlásiť na cez nasledujúci formulár:
https://docs.google.com/forms/d/19k8sxCgD97zD7GTgcpjtoHzWVXSEN8vDBDnNXiMJ9vk/

Prajeme požehnaný týždeň,

Bratia augustiniáni a dobrovoľníci z AUG team 🙂

2 Reakcie na Kurz: Biblia v mojom živote

 1. Zuzana Amrichová

  Chcela by som sa opýtať na harmonogram prednášok kurzu Biblia v mojom živote- ktorý deň, čas, ako často, a či sa za semester platí. Ďakujem za informácie a dúfam že sa stretneme a mne sa podarí tento semester absolvovať.

  S pozdravom Zuzana

  Odpovedať
  • admin

   Pekny den zelam,
   budeme sa stretavat raz za tyzden, v stredu, a teda od Popolcovej stredy do stredy po Velkej Noci (vo Velkom tyzdni je pauza).
   Samotne stretko zacina o 18:45 jednoduchou vecerou (chlebik s pomazankou), modlitbou a hned nato bude prednaska a potom zdielanie v skupinkach. Cele to ukoncime do 21:00.
   Pozyvame uz ale aj na sv.omsu o 18:00 v kostole.
   Vstup je volny… neplati sa… Mame len dobrobolny prispevok na to, aby sme pripravili tu jednoduchu veceru…
   Je potrebne sa ale prihlasit, kedze miesto v klastore je obmedzene.
   Andrej osa

   Odpovedať

Pridať komentár

 • (Nebude zverejnený)